Nebim Winner Uzmanlık Eğitimi ve Sertifikasyonu

Nebim Winner Uzmanlık Eğitimlerinin amacı; Nebim Winner yazılımını uzman düzeyinde kullanabilmeyi, yönetebilmeyi ve yazılımın parametrik özelliklerini tanıyarak yazılımı firmalarda doğru bir şekilde uyarlamayı öğretmektir.

Katılımcıların iş kavramı bilgilerini öğrendikleri ve bunu Nebim yazılımlarını parametrik olarak konfigüre etme deneyimi ile pekiştirdikleri uygulamalı eğitimler, katılımcıları yetkinliklerini kanıtlamalarını sağlayan "Nebim Application Expert (NAE) Sertifikası'nı " almaya hazırlamaktadır.

Eğitimden sonra gerçekleşen sınavlarda başarılı olan katılımcılar, daha sonra NAE Sertifikası'nı almaya hak kazanmaktadırlar. NAE Sertifikası için gereken her konu ile ilgilenmeyen katılımcılar, sadece kendi alanları ile ilgili konuların eğitimlerini almakla ve ilgili konuların uzmanlık sınavlarına katılmakla yetinebilirler.

Uzmanlık Eğitimlerine kurumsal firmaların personellerinin katılabilecekleri gibi, akademik eğitimlerini sürdüren kişiler, ya da kariyerlerinde değişiklik yapmak isteyen kişiler de "bireysel" olarak katılabilmektedirler.

Uzmanlık Eğitimleri, Nebim Yetkili Eğitim Merkezleri tarafından verilmektedir.

Uzmanlık Eğitimlerine kayıt yaptırmak için egitim@nebim.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.

 
 
  • Ender Mağazaları
  • ARC Mağazaları
  • Picasso AVM
  • Morven
  • İpekyolu Optik Saat