Blog

5
4
Nebim V3 ERP'nin Nisan 2015 Versiyonu Kullanıcıların Hizmetine Sunuldu (Nebim V3 Ver.15.4.1)
  • Admin
  • 2209 Görüntüleme
  • 0 Yorum
  • Nebim V3 , Versiyon Yenilikleri

Yılda iki versiyon yayınlayarak kullanıcılarına sürekli yenilikler sunmaya devam eden Nebim, Nebim V3 ERP'nin 2015'teki ilk versiyonunu çıkardı.

Nisan 2015 versiyonu, kullanıcılara 1.1.2016'da zorunlu olacak olan e-Arşiv desteğini ve yeni nesil ÖKC entegrasyonunu bugünden sunuyor. Ayrıca bu versiyon; ürün reyon fişi uygulamasını, offline sipariş alma uygulamasını, taksitli satış yapan firmalar için geliştirilen avukatlık takibi uygulamalarını, müşteri sadakat yönetimi sistemleriyle entegrasyon altyapısında geliştirmeler, raporlama araçlarındaki kullanım kolaylığı geliştirmelerini ve diğer birçok yeniliği içeriyor.

Nebim V3'ün Nisan 2015 versiyonunda (Nebim V3 Ver.15.4.1) öne çıkan yeniliklerden bazıları aşağıda özetlenmiştir.

e-Arşiv Desteği

433 sıra numaralı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile getirilen ve 1.1.2016 tarihinde kapsama giren firmalar için zorunlu olan elektronik arşiv (e-Arşiv) uygulaması kapsamında Başkanlık tarafından belirlenen standartlara uygun olarak e-Arşiv faturasının düzenlenmesi için gerekli olan geliştirmeler yapıldı. E-Arşiv kapsamına giren firmalar, Nisan 2015 versiyonunda sunulan e-Arşiv desteği sayesinde, 1.1.2016 tarihinden önce gerekli hazırlıkları yapabilecekler.

Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihaz (ÖKC) Entegrasyonu

1.1.2016'da kullanılması zorunlu olacak olan Yeni Nesil ÖKC'ler ile ilgili tebliğe uygun bir cihaz olan Hugin VX 675 ile entegrasyon gerçekleştirildi. Bu entegrasyon sayesinde Nebim V3 kullanıcıları; mağazalarında hâlihazırda kullandıkları PC donanımlarını ve Nebim V3 POS yazılımlarını 1.1.2016'dan sonra da kullanmaya devam ederek mevzuatın gerektirdiklerini yerine getirebilecekler.

Reyon Fişi Uygulaması

Yeni geliştirilen Nebim V3 Kiosk uygulaması üzerinde, reyonlarda oluşturulan reyon fişlerinin, mağaza kasalarında kullanılan Nebim V3 POS üzerinden satışa dönüştürülmesi sağlandı.

Offline Sipariş Alma Uygulaması

Özellikle bayi sipariş dönemlerinde, internet bağlantısının olmadığı ortamlarda da sipariş alabilmek ve daha sonra toplanan bu siparişleri Nebim V3 ERP'ye aktarabilmek amacı ile Nebim V3 Offline Sipariş uygulaması geliştirildi.

Şüpheli Alacaklar (Avukat Takibi)

Taksitli perakende satış yapan firmalar için şüpheli alacakların belirlenmesi, avukat takibine verilmesi, avukat takibinde sonuçlandırılması süreçlerini yönetebilmek amacı ile "Şüpheli Alacaklar (Ödenmeyen Taksitler)" uygulaması geliştirildi. Bu uygulama ile avukatların belirlenmesi, şüpheli alacakların belirlenerek avukat takibine verilmesi ve avukat takibi sonuçlandırma işleminin yapılabilmesi sağlandı.

Raporlama Yenilikleri

Kullanıcıların raporlama aracını daha pratik bir şekilde kullanabilmelerine yönelik yenilikler ve geliştirmeler yapıldı.

Nebim V3 Nisan 2015 Versiyon Yenilikleri Hakkında Detaylı Bilgi

Bu versiyonda sunulan yenilikleri ve düzenlemeleri içeren detaylara ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Yeni Versiyonu Yüklemek ve Daha Fazla Bilgi İçin

NebimExtra versiyon güncelleme ve destek anlaşması olan firmalar ve uyarlama projeleri devam etmekte olan firmalar; Nebim V3'ün yeni versiyonunu yüklemek için destek sorumluları ile iletişime geçebilirler, NebimExtra anlaşması olmayan firmalar ise yeni versiyon ve NebimExtra versiyon güncelleme ve destek anlaşması hakkında daha fazla bilgi edinmek için müşteri temsilcileri ile görüşebilirler.

 
0 YORUM
DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞIN

  • Ender Mağazaları
  • ARC Mağazaları
  • Picasso AVM
  • Morven
  • İpekyolu Optik Saat