Blog

19
6
Yaşar Günaydın, ANDOUTDOOR Yönetim Kurulu Başkanı
  • Admin
  • 6130 Görüntüleme
  • 0 Yorum
  • Nebim V3
Yaşar Günaydın, ANDOUTDOOR Yönetim Kurulu Başkanı:

Nebim V3 İhtiyaçlarımıza Fazlasıyla Cevap Veren Bir Program

30 yıldır toptancı olarak hayatına devam eden bir firmayız. İthalat sürecimizin yanı sıra, Türkiye çapında outdoor ve soğuk zincir ürünlerinin dağıtımını yapmaktayız. Outdoor ürünlerinde tüm segmentlerimiz mevcuttur. Dağcılık, dalış, yüzme, kayak, avcılık, balıkçılık gibi tüm sektörleri bünyemizde barındırıyoruz. Türkiye çapında bayilik ağına sahip bir firmayız ve aynı zamanda süper market tedarikçisiyiz. Sağlık sektöründe ise aşı, ilaç, organ ve kan nakil kaplarında Türkiye'nin lider firmasıyız.

Nebim ile işbirliğine Nebim V3 programı sayesinde başladık. Yakından incelediğimizde ihtiyaçlarımıza fazlasıyla cevap vereceğine inandık. Ve Nebim ekibi de her zaman isteklerimize olumlu yanıtlar vererek programı ihtiyaçlarımız yönünde geliştirdiler. Özellikle depo, sevkiyat ve perakende hizmetlerinde başarılı olduk ve geldiğimiz noktada seçimimizden dolayı çok memnunuz.

Ali Cantaş, ANDOUTDOOR Genel Koordinatörü:

Farklı İş Süreçlerine Sahip Bir Firma Olarak Nebim V3 ile Bizleri İleri Götürecek Kararlar Aldık

Veri her firma için olduğu gibi Andoutdoor olarak bizim içinde çok önemli. Veriyi toplamak, anlamlı hale getirmek ve bu bilgiler ışığında doğru sonuçlar çıkarmak iş süreçlerimiz için çok önemliydi. Bilindiği üzere; Andoutdoor çok farklı fonksiyonları bünyesinde barındırıyor. İthalat, ihracat, lojistik, mağazacılık, e-ticaret ve finansal süreci birlikte yürüten bir firma.

Farklı fonksiyonları ve süreçleri bünyesinde barındıran bir firma olarak Nebim V3 ile kurumsal olma yolunda önemli bir adım attık. Nebim V3 projesi başlamadan önce, proje ekibi ile ciddi analizler ve tartışmalar yaptık. Bu analizler sonucunda kendimizin daha da farkına vardık ve iş süreçlerimizi daha yakından tanıdık. Firmamıza yakından bakmış olmanın verdiği veriler ile iş süreçlerimizi değerlendirip Nebim V3 ile bizleri ileri götürecek kararlar alabildik.

Nebim ile çok sıkı bir çalışma ortamı yaşadık. Bir proje odamız vardı ve Nebim ve Çözüm Ortağı Oskar Yazılım ile ciddi süreçlerden geçtik. Gerek Nebim'in gerekse Çözüm Ortağı Oskar Yazılım'ın konusuna hakim, uzman ekibinden almış olduğumuz bilgiler ile yolumuza devam ederek başarılı bir proje süreci geçirdik.

Verilere Doğru Şekilde Ulaşabilmek En Büyük Kazanç

Nebim V3 projesinin Andoutdoor'a katmış olduğu ve kuşkusuz ki diğer firmalara da katacağı en önemli fayda; verilerin raporlanması sürecidir. Yani bir veriye hızla anında ve doğru şekilde erişebilmek bizim için çok büyük bir kazanç olmuştur.

 
0 YORUM
DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞIN

  • Ender Mağazaları
  • ARC Mağazaları
  • Picasso AVM
  • Morven
  • İpekyolu Optik Saat