Hakkımızda

Tarihçe

Asır Bilgisayar, 2000 yılında Mağaza ve Genel Ticari firmalar için gerekli olan bilgi, yazılım, donanım ve teknik servis ihtiyaçlarını bütün olarak alabilmeleri amacıyla kurulan eğitim, danışmanlık ve yazılım firmasıdır.

Nebim Yazılım Silver Çözüm Ortağı olarak, Nebim Yazılım ürünlerini satma, projelendirme, yazılım geliştirme, eğitim ve destek hizmetlerini Adana, Hatay, Osmaniye, Mersin illerinde ki müşterilerine genç, deneyimli ve dinamik kadrosuyla hizmet sunarak bölgesinde Nebim Yazılım ürünlerinin kalitesini başarı ile ifade etmektedir.

Firmamız ayrıca dünyanın en köklü markalarının Pc, Server, Network, Oem Ürünleri, Çevre Birimleri gibi donanımlarının satışını yapmakta, teknik desteğini vermekte, proje çözümlerini üretmekte ve markaların standart garanti hizmetlerini müşterileri adına yürütmektedir.

Misyon

Asır Bilgisayar, verdiği hizmet ve destek ile koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı ve bunun sürekliliği için çalışmayı amaçlamıştır. Her zaman daha iyisini sunmayı ilke edinen Asır Bilgisayar olarak amacımız; kaliteli, güvenli ve dürüst hizmet sunmaktır.

Vizyon

Asır Bilgisayar, en yeni teknolojileri ve danışmanlık metotlarını kullanarak, firmaların veriminin ve rekabet gücünün arttırılması sağlanmaktadır.

Sektörde başarıya dönüştürdüğümüz gücümüzü; önceliklerimize uygun olarak belirlediğimiz ve sıkı sıkıya bağlı olduğumuz ilkelerimizden almaktayız...
  • Ender Mağazaları
  • ARC Mağazaları
  • Picasso AVM
  • Morven
  • İpekyolu Optik Saat