Nebim V3 İleri Sürüm

Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Ticari Yazılım

Perakendeci, toptancı ve üretici firmaların ihtiyaç duydukları tüm iş süreçlerini entegre bir şekilde sağlayan ticari yazılım

Etkin Stok, Fiyat ve Kampanya Yönetimi

Farklı kod yapılarındaki çok sayıda ürünü bir arada kolaylıkla yönetebilir, ürünlerinizi ürün hiyerarşisi ve sınırsız ürün özellikleri ile gruplandırarak esnek bir şekilde analiz edebilirsiniz. Ürün fiyatlarınızda yapacağınız değişikliklerin tarihçesini tutarak geçmişe dönük raporlamalarda fiyat değişimlerini kolaylıkla izleyebilirsiniz. Perakende, toptan ve personeliniz için farklı indirim kampanyalarınızı tek elden esnek parametre ve filtreler ile belirleyerek kampanya performans analizlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kontrollü Tedarik, Üretim ve Depo Yönetimi

Envanterinizi ve ürün satış hızınızı analiz ederek ürün tedarikinizi doğru zamanda ve doğru miktarda gerçekleştirebilirsiniz. Siparişten faturaya kadar tüm aşamalarda kontrol sağlayabilir, üretim süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Çoklu depo yönetimi sayesinde depo iş akış süreçlerinizi belirleyebilir ve envanterinizi anlık olarak takip edebilirsiniz.

Toptan, Perakende, Bayi ve Konsinye Satış Kanallarının Entegre Yönetimi

Tüm satış kanallarınızı bir arada yönetebilir ve analiz edebilirsiniz. Siparişe bağlı rezervasyon, sevk ve faturalama sayesinde toptan satış işlemlerinizi kontrollü bir şekilde yapabilir, pratik ve hızlı perakende satış ara yüzü ile mağaza kasalarında hızınızı artırabilirsiniz.

Finans, Muhasebe ve IK Süreçlerinde Kontrol ve Verimlilik

Çek/senet, banka ve kasalarınızı, cari hesaplarınızdan doğan borç ve alacak işlemlerinizi muhasebe ile entegre bir şekilde, anlık olarak takip ederek kolaylıkla raporlayabilirsiniz. Finansal bütçenizi hazırlayabilir ve sapmaları anlık takip edebilirsiniz. İnsan kaynaklarınızı ve personel ücretlerinizi yönetebilir, personel teşvik prim hesaplamalarını bordro ile entegre olarak yürütebilirsiniz.

Kurumsal Performans Yönetimi

Nebim V3'ün sunduğu hazır raporların ve kullanıcı rolüne göre optimize edilmiş hazır Dashboard'ların yanı sıra firmanıza özel raporlar oluşturabilir; Satın alma, üretim, sipariş, sevk, toptan ve perakende satış, envanter, finans, muhasebe, İK gibi süreçlerinizi kolaylıkla analiz edebilirsiniz. Satın alımlarınızı, satışlarınızı, brüt marjlarınızı ve envanterinizi planlayarak sezonluk bütçelerinizi oluşturabilir, Dahsboard'lar ile izleyerek analizlerini yapabilir ve sonuçlara göre ERP'nizde operasyonel değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenli Veri Yönetimi

Kullanıcıların uygulamalara erişimlerini saha bazında, fiş bazında ve program bazında farklılaştırarak veri erişim güvenliğinizi artırabilirsiniz. Verilerinizi farklı Nebim V3 veri tabanları arasında anlık olarak entegre edebilirsiniz.

Nebim V3 Broşürünü indirmek için tıklayınız.

 
  • Ender Mağazaları
  • ARC Mağazaları
  • Picasso AVM
  • Morven
  • İpekyolu Optik Saat